QX 886 binddraad 100 m x 2.5 mm ijzer verzinkt - A50001802 - afbeelding 1
QX 886 binddraad 100 m x 2.5 mm ijzer verzinkt - A50001802 - afbeelding 2

QX 886 binddraad 100 m x 2.5 mm ijzer verzinkt 886.25100.1001

Artikelnummer: A50001802

  • Binddraad bundel ijzer verzinkt QX
  • QX
  • Type 886
  • 886.25100.1001
  • 8712543604783

Vanaf 1 € 26,17 per stuk 21,42 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Binddraad bundel ijzer verzinkt QX

  • Merk QX

  • Type 886

  • 886.25100.1001

  • 8712543604783

  • Doosje met barcode, in stevige overdozen

  • Iedere bundel is voorzien van EAN code

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer verzinkt

  • QX 886 binddraad 100 m x 2.5 mm ijzer verzinkt 886.25100.1001 kopen?

  • IJzerdraad gegalvaniseerd en meer IJzerdraad hard en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 886.25100.1001
Alternatief artikelnummer leverancier 886251001001
EAN artikel 8712543604783
Intrastat CBS code 7217203000
Artikel ID N10863072
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QX
Productclassificatie IJzerwaren - Draadmaterialen - IJzerdraad - IJzerdraad hard - IJzerdraad gegalvaniseerd
Productgroep Binddraad bundel
Productsoort Binddraad bundel ijzer verzinkt QX
Type 886
Minimum besteleenheid 1 stuk
D 2.5 mm
Lengte 100 m
Verpakking Rol 8 inch
Verpakt per 4 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling IJzer verzinkt
Gewicht 900 g

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien2