QX 882 draad nummer 3 50 m x 0.8 mm RVS A2 - A50001790 - afbeelding 1
QX 882 draad nummer 3 50 m x 0.8 mm RVS A2 - A50001790 - afbeelding 2

QX 882 draad nummer 3 50 m x 0.8 mm RVS A2 882.08050.9012

Artikelnummer: A50001790

  • Binddraad RVS A2 QX
  • QX
  • Type 882
  • 882.08050.9012
  • 8712543600235

Vanaf 20 € 152,57 per 20 stuks 7,63 € off -50% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Binddraad RVS A2 QX

  • Merk QX

  • Type 882

  • 882.08050.9012

  • 8712543600235

  • Doosje met barcode, in stevige overdozen

  • Iedere spoel is voorzien van EAN code

  • Verpakking: draadhouder 3 inch

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: RVS A2

  • QX 882 draad nummer 3 50 m x 0.8 mm RVS A2 882.08050.9012 kopen?

  • IJzerdraad RVS en meer IJzerdraad en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 882.08050.9012
Alternatief artikelnummer leverancier 882080509012
EAN artikel 8712543600235
Intrastat CBS code 7223001900
Artikel ID N10295977
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QX
Productclassificatie IJzerwaren - Draadmaterialen - IJzerdraad - IJzerdraad - IJzerdraad RVS
Productgroep Binddraad
Productsoort Binddraad RVS A2 QX
Type 882
Minimum besteleenheid 20 stuks
D 0.8 mm
Lengte 50 m
Uitvoering Nummer 3
Gewicht 6 kg
Verpakking Draadhouder 3 inch
Verpakt per 20 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling RVS A2

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien2