QX 880 draad nummer 4 50 m x 0.9 mm ijzer verzinkt - A50001792 - afbeelding 1
QX 880 draad nummer 4 50 m x 0.9 mm ijzer verzinkt - A50001792 - afbeelding 2

QX 880 draad nummer 4 50 m x 0.9 mm ijzer verzinkt 880.09050.1012

Artikelnummer: A50001792

  • Binddraad op spoel ijzer verzinkt QX
  • QX
  • Type 880
  • 880.09050.1012
  • 8712543600167

Vanaf 20 € 59,54 per 20 stuks 2,69 € off -47,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Binddraad op spoel ijzer verzinkt QX

  • Merk QX

  • Type 880

  • 880.09050.1012

  • 8712543600167

  • Doosje met barcode, in stevige overdozen

  • Iedere spoel is voorzien van EAN code

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer verzinkt

  • QX 880 draad nummer 4 50 m x 0.9 mm ijzer verzinkt 880.09050.1012 kopen?

  • IJzerdraad gegalvaniseerd en meer IJzerdraad hard en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 880.09050.1012
Alternatief artikelnummer leverancier 880090501012
EAN artikel 8712543600167
Intrastat CBS code 7217203000
Artikel ID N10295700
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QX
Productclassificatie IJzerwaren - Draadmaterialen - IJzerdraad - IJzerdraad hard - IJzerdraad gegalvaniseerd
Productgroep Binddraad op spoel
Productsoort Binddraad op spoel ijzer verzinkt QX
Type 880
Minimum besteleenheid 20 stuks
Uitvoering Nummer 4
D 0.9 mm
Lengte 50 m
Verpakking Draadhouder 3 inch
Verpakt per 20 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling IJzer verzinkt

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien3