QS 878 stofmasker fijnstof FFP 3 vouwbaar met uitademventiel V-1096 - A50001820 - afbeelding 1
QS 878 stofmasker fijnstof FFP 3 vouwbaar met uitademventiel V-1096 - A50001820 - afbeelding 2

QS 878 stofmasker fijnstof FFP 3 vouwbaar met uitademventiel V-1096 878.03011.0211

Artikelnummer: A50001820

  • Stofmasker fijnstof FFP 3 QS
  • QS
  • Type 878
  • 878.03011.0211
  • 8712543008024

Vanaf 12 € 32,12 per 12 stuks 2,19 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Stofmasker fijnstof FFP 3 QS

  • Merk QS

  • Type 878

  • 878.03011.0211

  • 8712543008024

  • Voldoet aan de EN149:2001 FFP3 NR standaard met CE-keurmerk

  • Met uitademventiel

  • Eenmalig te gebruiken

  • Makkelijke ademhaling voor een verhoogd comfort

  • Verstelbare hoofdbandjes, verstelbare neusclip en neusstuk van zacht schuim voor een comfortabele pasvorm

  • Ieder masker afzonderlijk verpakt in plastic zakje

  • Gebruik: Beschermt tegen niet-giftige, tot gematigd giftige, zeer giftige vaste en vloeibare aerosolen in concentraties tot 50x de MAC-waarde

  • Zoals: asbestvezels, cadmium, arsenicum, lood, nikkel, chroom, en olie

  • FFP3-maskers zijn ontworpen om te beschermen tegen niet-giftige tot zeer giftige vaste en vloeibare deeltjes in concentraties tot 50 keer de Maximale Aanvaarde Concentratie (MAC-waarde)

  • Dit betekent dat ze effectief zijn tegen stoffen zoals asbestvezels, cadmium, arsenicum, lood, nikkel, chroom en olie-aerosolen

  • Echter, FFP3-maskers beschermen niet tegen gassen of dampen, zoals oplosmiddelen, zure gassen of ammoniak

  • Voor bescherming tegen dergelijke stoffen zijn gas- en dampfilters of volgelaatsmaskers noodzakelijk

  • Verpakking: doos

  • Toevoeging: vouwbaar met uitademventiel

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: kunststof

  • QS 878 stofmasker fijnstof FFP 3 vouwbaar met uitademventiel V-1096 878.03011.0211 kopen?

  • Stofmasker met uitademventiel klasse FFP3 en meer Wegwerpmaskers en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 878.03011.0211
Alternatief artikelnummer leverancier 878030110211
EAN artikel 8712543008024
Intrastat CBS code 6307909899
Artikel ID N10295771
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QS
Productclassificatie Kleding en Veiligheid - Ademhalingsbescherming - Wegwerpmaskers - Stofmasker met uitademventiel klasse FFP3
Productgroep Stofmaskers fijnstof FFP 3
Productsoort Stofmasker fijnstof FFP 3 QS
Type 878
Minimum besteleenheid 12 stuks
Uitvoering V-1096
Verpakking Doos
Toevoeging Vouwbaar met uitademventiel
Materiaal-oppervlakte behandeling Kunststof
Verpakt per 12 stuks

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1