QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof - A50001815 - afbeelding 1
QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof - A50001815 - afbeelding 2
QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof - A50001815 - afbeelding 3

QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof 877.01000.0212

Artikelnummer: A50001815

  • Stofmasker fijnstof FFP 1 QS
  • QS
  • Type 877
  • 877.01000.0212
  • 8712543609368

Vanaf 20 € 16,15 per 20 stuks 0,66 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 10 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    10 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Stofmasker fijnstof FFP 1 QS

  • Merk QS

  • Type 877

  • 877.01000.0212

  • 8712543609368

  • Voldoet aan de EN149:2001 FFP1 standaard met CE-keurmerk

  • Eenmalig te gebruiken

  • Makkelijke ademhaling voor een verhoogd comfort

  • Sterke hoofdbandjes, verstelbare neusclip en neusstuk van zacht schuim

  • Voor een comfortable pasvorm

  • Gebruik: Beschermt tegen niet-giftige, vaste en vloeibare aerosolen in concentraties tot 4.5x de MAC-waarde

  • Zoals: hout, ijzer, textiel, glas en olie

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: kunststof

  • QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof 877.01000.0212 kopen?

  • Stofmasker met uitademventiel klasse FFP1 en meer Wegwerpmaskers en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 877.01000.0212
Alternatief artikelnummer leverancier 877010000212
EAN artikel 8712543609368
Intrastat CBS code 6307909899
Artikel ID N10001952
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QS
Productclassificatie Kleding en Veiligheid - Ademhalingsbescherming - Wegwerpmaskers - Stofmasker met uitademventiel klasse FFP1
Productgroep Stofmaskers fijnstof FFP 1
Productsoort Stofmasker fijnstof FFP 1 QS
Type 877
Minimum besteleenheid 20 stuks
Uitvoering V-1061
Verpakking Doos
Materiaal-oppervlakte behandeling Kunststof
Verpakt per 20 stuks

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien3