QlinQ insteekkamerdeurslot doornmaat 50 mm 1035262
Artikelnummer: A40850552
- Dag- en nachtslot
- QlinQ
- Type 1035262
- 1035262
- 8711562559159
Vanaf 1
€ 12,90 per stuk
2,28 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Dag- en nachtslot
-
Merk QlinQ
-
Type 1035262
-
1035262
-
8711562559159
-
Toepassing: Voor binnendeuren
-
Toebehoren: inclusief 2 bontebaardsleutels en sluitplaat
-
Materiaal slotkast: staal verzinkt
-
Draairichting: dagschoot omkeerbaar
-
Vergrendeling: bontebaardsleutel
-
Materiaal nachtschoot: zamac vernikkeld
-
Model voorplaat: afgerond
-
Kleur voorplaat: wit
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1035262 |
| EAN artikel | 8711562559159 |
| Intrastat CBS code | 83013000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | QlinQ |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Klavier insteeksloten - Klavier insteek dag- en nachtslot |
| Productgroep | Klavier insteeksloten |
| Productsoort | Dag- en nachtslot |
| Type | 1035262 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Doornmaat | 50 mm |
| Aantal toeren | 1 |
| Lengte voorplaat | 174 mm |
| Breedte voorplaat | 20 mm |
| Profielcilinderafstand | 55 mm |