QlinQ euroschroef ladegeleider 6.3x13 mm set 16 stuks 1033348
Artikelnummer: A40850108
- Euroschroef
- QlinQ
- Type 1033348
- 1033348
- 8711562556509
Vanaf 4
€ 16,13 per 4 sets
0,71 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Euroschroef
-
Merk QlinQ
-
Type 1033348
-
1033348
-
8711562556509
-
Materiaal-kwaliteit: staal
-
Oppervlaktebescherming: vernikkeld
-
Kopvorm: platte kop
-
Toepassing: Te gebruiken bij het monteren van meubelbeslag in bestaande rijboring met een gatdiameter van 5mm
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1033348 |
| EAN artikel | 8711562556509 |
| Intrastat CBS code | 73160000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | QlinQ |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Meubelschroeven - Euroschroef |
| Productgroep | Meubelschroeven |
| Productsoort | Euroschroef |
| Type | 1033348 |
| Minimum besteleenheid | 64 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 4 sets |
| Inhoud set | 16 stuks |
| Diameter | 6,3 mm |
| Lengte | 13 mm |
| Kop diameter | 7 mm |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv 2 |