QlinQ Blackline carrosseriering DIN 9021 M8 24x2,0 mm zwart gecoat 1110140
Artikelnummer: A40850095
- Carrosseriering
- QlinQ
- Type 1110140
- 1110140
- 8711562601865
Vanaf 100
€ 12,68 per 100 stuks
0,02 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Carrosseriering
-
Merk QlinQ
-
Type 1110140
-
1110140
-
8711562601865
-
Materiaal-kwaliteit: staal HV 140
-
Oppervlaktebescherming: zwartverzinkt
-
DIN-normering: DIN 9021
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1110140 |
| EAN artikel | 8711562601865 |
| Intrastat CBS code | 73182200 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | QlinQ |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Ringen - Sluitringen - Sluitring DIN 9021 gezwart |
| Productgroep | Sluitringen |
| Productsoort | Carrosseriering |
| Type | 1110140 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 4 verpakkingen |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| Uitvoering | Blackline |
| M | 8 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Binnen diameter | 8,4 mm |
| Buiten diameter | 25 mm |