Protempo serie 55-75 zwenk apparatenwiel draadstift M10 PA gaffel grijze PA velg PU band 75 mm glijlager 455.751.754.000
Artikelnummer: A20910067
- Apparatenwiel zwenk met draadstift M10 met PA gaffel grijze PA velg PU band
- Protempo
- Type Serie 55-75
- 455.751.754.000
- 8717219290512
Vanaf 1
€ 41,78 per stuk
8,86 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
- Apparatenwiel zwenk met draadstift M10 met PA gaffel grijze PA velg PU band
- Merk Protempo
- Type Serie 55-75
- 455.751.754.000
- 8717219290512
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 455.751.754.000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 455751754000 |
| EAN artikel | 8717219290512 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10368228 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Apparaatwielen - Apparaatzwenkwiel dubbel met draadstift polyurethaan loopvlak |
| Productgroep | Apparatenwielen |
| Productsoort | Apparatenwiel zwenk met draadstift M10 met PA gaffel grijze PA velg PU band |
| Type | Serie 55-75 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 75 mm |
| Wielbreedte | 18 mm |
| Lagering glijlager | Glijlager |
| Draagvermogen | 70 kg |
| Pendiameter en penhoogte | M10x15 mm |
| Uitslag pen | 90 mm |
| Uitslag pen 2 | 23 mm |