Protempo serie 45-91 zwenk transportwiel plaatbevestiging stalen gaffel gietijzeren 175 mm kogellager 245.176.916.050
Artikelnummer: A20911230
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel gietijzeren wiel
- Protempo
- Type Serie 45-91
- 245.176.916.050
- 8717219066476
Vanaf 1
€ 133,25 per stuk
38,69 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel gietijzeren wiel
- Merk Protempo
- Type Serie 45-91
- 245.176.916.050
- 8717219066476
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 245.176.916.050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 245176916050 |
| EAN artikel | 8717219066476 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10419877 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met gietijzeren wiel - Zwenkwiel met plaat gietijzeren wiel |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel gietijzeren wiel |
| Type | Serie 45-91 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 175 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Lagering kogellager | Kogellager |
| Draagvermogen | 250 kg |
| Bouwhoogte plaat | 226.5 mm |
| Plaat afmeting | 135x110 mm |
| Hart op hart afstand | 105x85-75 mm |
| Bevestigingsgaten diameter | 11 mm |
| Uitslag zwenkwiel plaat | 55 mm |