Protempo serie 45-18 zwenk transportwiel plaatbevestiging stalen gaffel gietijzeren 130 mm kogellager 245.136.186.050
Artikelnummer: A20911217
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel gietijzeren wiel
- Protempo
- Type Serie 45-18
- 245.136.186.050
- 8717219403653
Vanaf 1
€ 145,63 per stuk
42,28 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
-
Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel gietijzeren wiel
-
Merk Protempo
-
Type Serie 45-18
-
245.136.186.050
-
8717219403653
-
Wielbreedte: 50
-
Draagvermogen: 1000
-
Plaat afmeting: 140x110
-
Hart op hart afstand: 105x80
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 245.136.186.050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 245136186050 |
| EAN artikel | 8717219403653 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10420099 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met gietijzeren wiel - Zwenkwiel met plaat gietijzeren wiel |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel gietijzeren wiel |
| Type | Serie 45-18 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 130 mm |
| Lagering kogellager | Kogellager |
| Bouwhoogte plaat | 179 mm |
| Bevestigingsgaten diameter | 12 mm |
| Uitslag zwenkwiel plaat | 45 mm |