Protempo serie 45-11 zwenk transportwiel plaatbevestiging stalen gaffel gietijzeren 100 mm kogellager 245.106.116.040
Artikelnummer: A20911214
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel gietijzeren wiel
- Protempo
- Type Serie 45-11
- 245.106.116.040
- 8717219403684
Vanaf 1
€ 71,54 per stuk
17,88 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
-
Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel gietijzeren wiel
-
Merk Protempo
-
Type Serie 45-11
-
245.106.116.040
-
8717219403684
-
Lagering kogellager: Kogellager
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 245.106.116.040 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 245106116040 |
| EAN artikel | 8717219403684 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10368751 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met gietijzeren wiel - Zwenkwiel met plaat gietijzeren wiel |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel gietijzeren wiel |
| Type | Serie 45-11 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 100 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
| Bouwhoogte plaat | 130 mm |
| Plaat afmeting | 105x85 mm |
| Hart op hart afstand | 80-77x60 mm |
| Bevestigingsgaten | 8.5 mm |
| Uitslag zwenkwiel plaat | 40 mm |