Protempo serie 34-91 zwenk transportwiel pen dubbele rem naloop stalen gaffel naturel PP (of PA) 125 mm kogellager 234.126.915.520
Artikelnummer: A20911516
- Transportwiel zwenk met pen dubbele rem naloop met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel
- Protempo
- Type Serie 34-91
- 234.126.915.520
- 8717219561834
Vanaf 1
€ 59,39 per stuk
14,85 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
-
Transportwiel zwenk met pen dubbele rem naloop met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel
-
Merk Protempo
-
Type Serie 34-91
-
234.126.915.520
-
8717219561834
-
Draagvermogen: 180
-
Bevestigingsgat: M8 op 20 mm
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 234.126.915.520 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 234126915520 |
| EAN artikel | 8717219561834 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10554802 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met kunststof wiel - Zwenkwiel met pen en rem kunststof wiel |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met pen dubbele rem naloop met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel |
| Type | Serie 34-91 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 125 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Lagering kogellager | Kogellager |
| Bouwhoogte pen | 156.5 mm |
| Pendiameter en penhoogte | 20x50 mm |
| Uitslag pen | 35 mm |