Protempo serie 34-30 zwenk transportwiel boutgat RVS gaffel naturel PP (of PA) 100 mm rollager RVS 234.109.300.012
Artikelnummer: A20911495
- Transportwiel zwenk met boutgat met RVS gaffel naturel PP (of PA) wiel
- Protempo
- Type Serie 34-30
- 234.109.300.012
- 8717219461455
Vanaf 1
€ 32,19 per stuk
6,83 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
- Transportwiel zwenk met boutgat met RVS gaffel naturel PP (of PA) wiel
- Merk Protempo
- Type Serie 34-30
- 234.109.300.012
- 8717219461455
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 234.109.300.012 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 234109300012 |
| EAN artikel | 8717219461455 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10367786 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met kunststof wiel - Zwenkwiel met boutgat kunststof wiel RVS |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met boutgat met RVS gaffel naturel PP (of PA) wiel |
| Type | Serie 34-30 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Lagering rollager | Rollager RVS |
| Draagvermogen | 130 kg |
| Bouwhoogte boutgat | 127 mm |
| Boutgat diameter | 12 mm |
| Uitslag zwenkwiel met bouwgat | 32 mm |