Protempo serie 34-12 zwenk transportwiel pen stalen gaffel naturel PP (of PA) 150 mm rollager 234.152.125.027
Artikelnummer: A20911518
- Transportwiel zwenk met pen met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel
- Protempo
- Type Serie 34-12
- 234.152.125.027
- 8717219366170
Vanaf 1
€ 57,55 per stuk
14,39 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
-
Transportwiel zwenk met pen met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel
-
Merk Protempo
-
Type Serie 34-12
-
234.152.125.027
-
8717219366170
-
Bevestigingsgat: M8 op 20 mm
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 234.152.125.027 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 234152125027 |
| EAN artikel | 8717219366170 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10417778 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met kunststof wiel - Zwenkwiel met pen kunststof wiel |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met pen met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel |
| Type | Serie 34-12 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 150 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Lagering rollager | Rollager |
| Draagvermogen | 250 kg |
| Bouwhoogte pen | 193 mm |
| Pendiameter en penhoogte | 27x60 mm |
| Uitslag pen | 55 mm |