Protempo serie 33-14 bok transportwiel plaatbevestiging stalen gaffel naturel PA (of PP) 250 mm kogellager 333.256.146.060
Artikelnummer: A20911399
- Transportwiel bok met plaatbevestiging met stalen gaffel naturel PA (of PP) wiel
- Protempo
- Type Serie 33-14
- 333.256.146.060
- 8717219075935
Vanaf 1
€ 125,10 per stuk
36,32 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
- Transportwiel bok met plaatbevestiging met stalen gaffel naturel PA (of PP) wiel
- Merk Protempo
- Type Serie 33-14
- 333.256.146.060
- 8717219075935
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 333.256.146.060 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 333256146060 |
| EAN artikel | 8717219075935 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10420614 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met kunststof wiel - Bokwiel met plaat kunststof wiel |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel bok met plaatbevestiging met stalen gaffel naturel PA (of PP) wiel |
| Type | Serie 33-14 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Lagering kogellager | Kogellager |
| Draagvermogen | 1.000 kg |
| Bouwhoogte plaat | 297 mm |
| Plaat afmeting | 135x105 mm |
| Hart op hart afstand | 105x80-75 mm |
| Bevestigingsgaten diameter | 11 mm |