Protempo serie 27-19 bok transportwiel plaatbevestiging stalen gaffel witte PA velg rode TPU band ± 97 shore A 200 mm kogellager 327.206.196.000
Artikelnummer: A20912005
- Transportwiel bok met plaatbevestiging met stalen gaffel wiel met witte PA velg rode TPU band ± 97 shore A
- Protempo
- Type Serie 27-19
- 327.206.196.000
- 8717219377428
Vanaf 1
€ 79,47 per stuk
19,87 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
- Transportwiel bok met plaatbevestiging met stalen gaffel wiel met witte PA velg rode TPU band ± 97 shore A
- Merk Protempo
- Type Serie 27-19
- 327.206.196.000
- 8717219377428
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 327.206.196.000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 327206196000 |
| EAN artikel | 8717219377428 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10419213 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met polyurethaan loopvlak - Bokwiel met plaat polyurethaan loopvlak |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel bok met plaatbevestiging met stalen gaffel wiel met witte PA velg rode TPU band ± 97 shore A |
| Type | Serie 27-19 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Lagering kogellager | Kogellager |
| Draagvermogen | 575 kg |
| Bouwhoogte plaat | 245 mm |
| Plaat afmeting | 139x120 mm |
| Hart op hart afstand | 105x80 mm |
| Bevestigingsgaten diameter | 13 mm |