Protempo serie 14-19 zwenk transportwiel plaatbevestiging dubbele rem voorloop stalen gaffel zwarte PA velg grijze elastische rubberen band ± 65 shore A 200 mm kogellager 214.206.196.300
Artikelnummer: A20913437
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem voorloop met stalen gaffel met zwarte PA velg grijze elastische rubberen band ± 65 shore A
- Protempo
- Type Serie 14-19
- 214.206.196.300
- 8717219488667
Vanaf 1
€ 135,04 per stuk
39,20 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem voorloop met stalen gaffel met zwarte PA velg grijze elastische rubberen band ± 65 shore A
- Merk Protempo
- Type Serie 14-19
- 214.206.196.300
- 8717219488667
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 214.206.196.300 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 214206196300 |
| EAN artikel | 8717219488667 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10369179 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met rubber band - Zwenkwiel met plaat en rem rubber band |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem voorloop met stalen gaffel met zwarte PA velg grijze elastische rubberen band ± 65 shore A |
| Type | Serie 14-19 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 200 mm |
| Wielbreedte | 48 mm |
| Lagering kogellager | Kogellager |
| Draagvermogen | 400 kg |
| Bouwhoogte plaat | 245 mm |
| Plaat afmeting | 135x110 mm |
| Hart op hart afstand | 105x80-75 mm |
| Bevestigingsgaten diameter | 11 mm |
| Uitslag zwenkwiel plaat met rem | 57 mm |