Protempo serie 10-12 zwenk transportwiel plaatbevestiging dubbele rem voorloop en stalen gaffel aluminium velg zwarte elastische rubberen band ± 68 shore A 230 mm kogellager 210.236.126.350
Artikelnummer: A20913334
- Transportwiel zwenk met plaatbev dubbele rem voorloop en stalen gaffel wiel met aluminium velg zwarte elastische rubberen band ± 68 shore A
- Protempo
- Type Serie 10-12
- 210.236.126.350
- 8717219047260
Vanaf 1
€ 131,43 per stuk
38,16 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
-
Transportwiel zwenk met plaatbev dubbele rem voorloop en stalen gaffel wiel met aluminium velg zwarte elastische rubberen band ± 68 shore A
-
Merk Protempo
-
Type Serie 10-12
-
210.236.126.350
-
8717219047260
-
Wielbreedte: 50
-
Lagering kogellager: Kogellager
-
Draagvermogen: 250
-
Plaat afmeting: 140x110
-
Bevestigingsgaten: diameter 11
-
Uitslag zwenkwiel plaat met rem: 60
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 210.236.126.350 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 210236126350 |
| EAN artikel | 8717219047260 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10419729 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met rubber band - Zwenkwiel met plaat en rem rubber band |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met plaatbev dubbele rem voorloop en stalen gaffel wiel met aluminium velg zwarte elastische rubberen band ± 68 shore A |
| Type | Serie 10-12 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 230 mm |
| Bouwhoogte plaat | 280 mm |
| Hart op hart afstand | 105x80-75 mm |