Protempo serie 07-12 zwenk transportwiel plaatbevestiging stalen gaffel wiel zwarte PA velg zwarte elastische rubberen band ± 70 shore A 125 mm kogellager 207.126.126.050
Artikelnummer: A20913670
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel wiel met zwarte PA velg zwarte elastische rubberen band ± 70 shore A
- Protempo
- Type Serie 07-12
- 207.126.126.050
- 8717219356386
Vanaf 1
€ 56,63 per stuk
14,16 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel wiel met zwarte PA velg zwarte elastische rubberen band ± 70 shore A
- Merk Protempo
- Type Serie 07-12
- 207.126.126.050
- 8717219356386
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 207.126.126.050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 207126126050 |
| EAN artikel | 8717219356386 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10634652 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met rubber band - Zwenkwiel met plaat rubber band |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met plaatbevestiging met stalen gaffel wiel met zwarte PA velg zwarte elastische rubberen band ± 70 shore A |
| Type | Serie 07-12 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 125 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Lagering kogellager | Kogellager |
| Draagvermogen | 200 kg |
| Bouwhoogte plaat | 165.5 mm |
| Plaat afmeting | 135x110 mm |
| Hart op hart afstand | 105x84-76 mm |
| Bevestigingsgaten diameter | 11 mm |
| Uitslag zwenkwiel plaat | 45,5 mm |