Protempo serie 03-16 bok transportwiel plaatbevestiging stalen gaffel aluminium velg soft PU band ± 75 shore A 200 mm kogellager 303.206.166.050
Artikelnummer: A20911953
- Transportwiel bok met plaatbevestiging met stalen gaffel wiel met aluminium velg soft PU band ± 75 shore A
- Protempo
- Type Serie 03-16
- 303.206.166.050
- 8717296237813
Vanaf 1
€ 206,26 per stuk
59,88 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
-
Transportwiel bok met plaatbevestiging met stalen gaffel wiel met aluminium velg soft PU band ± 75 shore A
-
Merk Protempo
-
Type Serie 03-16
-
303.206.166.050
-
8717296237813
-
Wielbreedte: 50
-
Lagering kogellager: Kogellager
-
Plaat afmeting: 137x105
-
Hart op hart afstand: 105x80-74
-
Bevestigingsgaten: diameter 11
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 303.206.166.050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 303206166050 |
| EAN artikel | 8717296237813 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10634713 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met polyurethaan loopvlak - Bokwiel met plaat polyurethaan loopvlak |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel bok met plaatbevestiging met stalen gaffel wiel met aluminium velg soft PU band ± 75 shore A |
| Type | Serie 03-16 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 200 mm |
| Draagvermogen | 600 kg |
| Bouwhoogte plaat | 240 mm |