Phantom 81.602 taphouder met druk- en trekcompensatie Weldon voor gebruik met tapinzetstukken grootte 3 M14-M45 32 mm 81.602.3233
Artikelnummer: A40503167
- Taphouder met druk- en trekcompensatie weldon voor gebruik met tapinzetstukken
- Phantom
- Type 81.602
- 81.602.3233
- 8716563432869
Vanaf 1
€ 511,10 per stuk
127,78 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
Taphouder met druk- en trekcompensatie weldon voor gebruik met tapinzetstukken
-
Merk Phantom
-
Type 81.602
-
81.602.3233
-
8716563432869
-
Voor gebruik met tapinzetstukken, met Weldon-opname
-
Schachttype: Weldon (DIN 6535-HB)
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 81.602.3233 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 816023233 |
| EAN artikel | 8716563432869 |
| Intrastat CBS code | 82051000 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Spangereedschappen - Taphouders |
| Productgroep | Taphouders |
| Productsoort | Taphouder met druk- en trekcompensatie weldon voor gebruik met tapinzetstukken |
| Type | 81.602 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Opname (d2) | 32 |
| Lengte (l3) | 61 mm |
| Lengte (l2) | 97 mm |
| Diameter (d3) | 48 mm |
| Diameter (d1) | 79 mm |
| Drukcompensatie (T) | 24 mm |
| Trekcompensatie (C) | 24 mm |
| Spanbereik (diameter) | Grootte 3 M14-M45 mm |