Phantom 74.240 HM draadsnijwisselplaat Trapezium volprofiel uitwendig 16ER 1‚5TR P30 74.240.1050
Artikelnummer: A40512584
- HM draadsnijwisselplaat trapezium volprofiel uitwendig
- Phantom
- Type 74.240
- 74.240.1050
- 8716563353386
Vanaf 1
€ 22,40 per stuk
3,95 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HM draadsnijwisselplaat trapezium volprofiel uitwendig
-
Merk Phantom
-
Type 74.240
-
74.240.1050
-
8716563353386
-
Gereedschapsmateriaal: HM
-
Snijrichting: Rechts
-
Kwaliteit wisselplaat (HM): P30
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 74.240.1050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 742401050 |
| EAN artikel | 8716563353386 |
| Intrastat CBS code | 82090020 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Draadsnijplaten |
| Productgroep | Draadsnijwisselplaten |
| Productsoort | HM draadsnijwisselplaat trapezium volprofiel uitwendig |
| Type | 74.240 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Breedte (b1) | 1,1 mm |
| Plaatgrootte (l1) | 16 mm |
| Snedediepte (ap) | 0,15-0,25 mm |
| Spoed (P) | 1,5 mm |
| Wisselplaat grootte (lxb) | 16 |
| Aantal snedes (x ap) | 6 mm |