Phantom 73.591 HM wisselplaat VCMT 160404-PF PC20 73.591.1546
Artikelnummer: A40527468
- HM wisselplaat
- Phantom
- Type 73.591
- 73.591.1546
- 8716563783336
Vanaf 10
€ 177,92 per 10 stuks
4,45 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HM wisselplaat
-
Merk Phantom
-
Type 73.591
-
73.591.1546
-
8716563783336
-
Kwaliteit wisselplaat (HM): PC20
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 73.591.1546 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 735911546 |
| EAN artikel | 8716563783336 |
| Intrastat CBS code | 82090020 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draaigereedschappen - Wisselplaten |
| Productgroep | Positieve wisselplaten |
| Productsoort | HM wisselplaat |
| Type | 73.591 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Uitvoering wisselplaat (uitvoering) | VCMT |
| Gereedschapsmateriaal | HM |
| Snedediepte (ap) | 0,1-1,8 mm |
| Voeding (fn) | 0,05-0,2 mm/omw |
| Wisselplaat grootte (lxb) | 1604 |
| Radius wisselplaat (r) | 0,4 mm |
| Geometrie wisselplaat (Geo) | PF |
| Dikte wisselplaat (b1) | 4,76 mm |
| Snijlengte (l1) | 16,6 mm |