Phantom 73.291 HM wisselplaat WNMG 080404-PF PC20 73.291.1146
Artikelnummer: A40527475
- HM wisselplaat
- Phantom
- Type 73.291
- 73.291.1146
- 8716563782742
Vanaf 10
€ 134,75 per 10 stuks
3,37 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HM wisselplaat
-
Merk Phantom
-
Type 73.291
-
73.291.1146
-
8716563782742
-
Type wisselplaat (Type): WNMG
-
Gereedschapsmateriaal: HM
-
Dikte wisselplaat (b1): 4,76
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 73.291.1146 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 732911146 |
| EAN artikel | 8716563782742 |
| Intrastat CBS code | 82090020 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draaigereedschappen - Wisselplaten |
| Productgroep | Negatieve wisselplaten |
| Productsoort | HM wisselplaat |
| Type | 73.291 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Wisselplaat grootte (lxb) | 0804 |
| Radius wisselplaat (r) | 0,4 mm |
| Geometrie wisselplaat (Geo) | PF |
| Kwaliteit wisselplaat (HM) | PC20 |
| Snijlengte (l1) | 8,7 mm |
| Snedediepte (ap) | 0,1-2 mm |
| Voeding (fn) | 0,05-0,3 mm/omw |