Phantom 73.180 HM wisselplaat TPUX 160308-FR P25 73.180.0700
Artikelnummer: A40516111
- HM wisselplaat
- Phantom
- Type 73.180
- 73.180.0700
- 8716563215585
Vanaf 10
€ 201,92 per 10 stuks
5,05 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HM wisselplaat
-
Merk Phantom
-
Type 73.180
-
73.180.0700
-
8716563215585
-
Gereedschapsmateriaal: HM
-
Type wisselplaat (Type): TPUX
-
Dikte wisselplaat (b1): 3,18
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 73.180.0700 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 731800700 |
| EAN artikel | 8716563215585 |
| Intrastat CBS code | 82090020 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draaigereedschappen - Wisselplaten |
| Productgroep | Positieve wisselplaten |
| Productsoort | HM wisselplaat |
| Type | 73.180 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Snedediepte (ap) | 1-4 mm |
| Voeding (fn) | 0,2-0,5 mm/omw |
| Wisselplaat grootte (lxb) | 1603 |
| Radius wisselplaat (r) | 0,8 mm |
| Geometrie wisselplaat (Geo) | FR |
| Kwaliteit wisselplaat (HM) | P25 |
| Snijlengte (l1) | 16,5 mm |