Phantom 29.950 UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch links voor doorlopende gaten M5 29.950.0500
Artikelnummer: A40513793
- UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch links
- Phantom
- Type 29.950
- 29.950.0500
- 8716563698869
Vanaf 1
€ 28,70 per stuk
5,06 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Product video
Beschrijving
-
UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch links
-
Merk Phantom
-
Type 29.950
-
29.950.0500
-
8716563698869
-
DIN 371, 60 graden, verdikte schacht, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 4-5 gangen
-
Norm: DIN 371
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Familie: Uni
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Links
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 29.950.0500 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 299500500 |
| EAN artikel | 8716563698869 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch links |
| Type | 29.950 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M5 |
| Spoed (P) | 0,8 mm |
| Totaallengte (l1) | 70 mm |
| Spiraallengte (l2) | 16 mm |
| Schacht diameter (d2) | 6 mm |
| Vierkant (sw) | 4,9 mm |
| Voorboor-diameter | 4,2 mm |