Phantom 23.750 HSS-E PM machinetap DIN 374 metrisch fijn stoomontlaten voor doorlopende gaten MF10x1 mm 23.750.1010
Artikelnummer: A40513996
- HSS-E PM machinetap DIN 374 metrisch fijn stoomontlaten roestvaststaal
- Phantom
- Type 23.750
- 23.750.1010
- 8716563672166
Vanaf 1
€ 58,62 per stuk
10,35 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HSS-E PM machinetap DIN 374 metrisch fijn stoomontlaten roestvaststaal
-
Merk Phantom
-
Type 23.750
-
23.750.1010
-
8716563672166
-
DIN 374
-
Norm: DIN 374
-
Oppervlak: Stoomontlaten
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E PM
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 23.750.1010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 237501010 |
| EAN artikel | 8716563672166 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | HSS-E PM machinetap DIN 374 metrisch fijn stoomontlaten roestvaststaal |
| Type | 23.750 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | MF10 |
| Spoed (P) | 1 mm |
| Totaallengte (l1) | 90 mm |
| Spiraallengte (l2) | 20 mm |
| Schacht diameter (d2) | 7 mm |
| Vierkant (sw) | 5,5 mm |
| Voorboor-diameter | 9 mm |