Phantom 23.668 HP2 UNI HSS-E PM machinetap DIN 374 metrisch fijn hardlube voor doorlopende gaten MF12x1 mm 23.668.1210
Artikelnummer: A40513979
- HP2 UNI HSS-E PM machinetap DIN 374 metrisch fijn hardlube
- Phantom
- Type 23.668
- 23.668.1210
- 8716563697268
Vanaf 1
€ 98,53 per stuk
20,90 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Product video
Beschrijving
-
HP2 UNI HSS-E PM machinetap DIN 374 metrisch fijn hardlube
-
Merk Phantom
-
Type 23.668
-
23.668.1210
-
8716563697268
-
DIN 374, 60 graden, dunne schacht, voor doorlopende gaten, aansnijding 4-5 gangen
-
Norm: DIN 374
-
Oppervlak: Hardlube
-
Familie: HP2 UNI
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E PM
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 23.668.1210 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 236681210 |
| EAN artikel | 8716563697268 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | HP2 UNI HSS-E PM machinetap DIN 374 metrisch fijn hardlube |
| Type | 23.668 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | MF12 |
| Spoed (P) | 1 mm |
| Totaallengte (l1) | 100 mm |
| Spiraallengte (l2) | 22 mm |
| Schacht diameter (d2) | 9 mm |
| Vierkant (sw) | 7 mm |
| Voorboor-diameter | 11 mm |