Phantom 23.625 HSS machinetap ISO 529 metrisch fijn voor doorlopende gaten MF10x1‚25 mm 23.625.1012
Artikelnummer: A40513950
- HSS machinetap ISO 529 metrisch fijn
- Phantom
- Type 23.625
- 23.625.1012
- 8716563264347
Vanaf 1
€ 45,72 per stuk
8,07 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HSS machinetap ISO 529 metrisch fijn
-
Merk Phantom
-
Type 23.625
-
23.625.1012
-
8716563264347
-
ISO 529, 60 graden, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 5 gangen
-
Norm: ISO 529
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 23.625.1012 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 236251012 |
| EAN artikel | 8716563264347 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | HSS machinetap ISO 529 metrisch fijn |
| Type | 23.625 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Spiraallengte (l2) | 24 mm |
| Totaallengte (l1) | 80 mm |
| Schacht diameter (d2) | 10 mm |
| Tolerantie d1 (tolerantie d1) | ISO 2 / 6H |
| Tolerantie d2 (tolerantie d2) | h9 |
| Draaddiameter (d1) | MF10 |
| Spoed (P) | 1,25 mm |
| Vierkant (sw) | 8 mm |
| Blind-doorlopend | Voor doorlopende gaten |
| Voorboor-diameter (diameter) | 8,75 mm |