Phantom 23.621 UNI HSS-E machinetap DIN 374 metrisch TiN voor doorlopende gaten MF36x2 mm 23.621.3620
Artikelnummer: A40513934
- UNI HSS-E machinetap DIN 374 metrisch fijn TiN
- Phantom
- Type 23.621
- 23.621.3620
- 8716563749011
Vanaf 1
€ 369,78 per stuk
92,44 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Product video
Beschrijving
-
UNI HSS-E machinetap DIN 374 metrisch fijn TiN
-
Merk Phantom
-
Type 23.621
-
23.621.3620
-
8716563749011
-
DIN 374, 60 graden, dunne schacht, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 5 gangen
-
Norm: DIN 374
-
Uitvoering: B
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E
-
Oppervlak: TiN
-
Familie: Uni
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Snijrichting: Rechts
-
Koelkanaal: Nee
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 23.621.3620 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 236213620 |
| EAN artikel | 8716563749011 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | UNI HSS-E machinetap DIN 374 metrisch fijn TiN |
| Type | 23.621 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | MF36 |
| Spoed (P) | 2 mm |
| Totaallengte (l1) | 170 mm |
| Spiraallengte (l2) | 30 mm |
| Schacht diameter (d2) | 28 mm |
| Vierkant (sw) | 22 mm |
| Voorboor-diameter | 34 mm |