Phantom 23.440 VHM machinetap DIN 371 metrisch TiCN 50-60 HRc voor blinde gaten M3 23.440.0300
Artikelnummer: A40512710
- VHM machinetap DIN 371 metrisch TiCN 50-60 HRc
- Phantom
- Type 23.440
- 23.440.0300
- 8716563672043
Vanaf 1
€ 121,77 per stuk
30,44 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
VHM machinetap DIN 371 metrisch TiCN 50-60 HRc
-
Merk Phantom
-
Type 23.440
-
23.440.0300
-
8716563672043
-
DIN 371
-
Norm: DIN 371
-
Oppervlak: TiCN
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: VHM
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: C
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor blinde en doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 23.440.0300 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 234400300 |
| EAN artikel | 8716563672043 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | VHM machinetap DIN 371 metrisch TiCN 50-60 HRc |
| Type | 23.440 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M3 |
| Spoed (P) | 0,5 mm |
| Totaallengte (l1) | 56 mm |
| Spiraallengte (l2) | 11 mm |
| Schacht diameter (d2) | 3,5 mm |
| Vierkant (sw) | 2,7 mm |
| Voorboor-diameter | 2,5 mm |