Phantom 23.369 HP2 UNI HSS-E PM machinetap DIN 376 metrisch hardlube voor blinde gaten M14 23.369.1400
Artikelnummer: A40513002
- HP2 UNI HSS-E PM machinetap DIN 376 metrisch hardlube
- Phantom
- Type 23.369
- 23.369.1400
- 8716563616818
Vanaf 1
€ 114,71 per stuk
28,68 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Product video
Beschrijving
-
HP2 UNI HSS-E PM machinetap DIN 376 metrisch hardlube
-
Merk Phantom
-
Type 23.369
-
23.369.1400
-
8716563616818
-
DIN 376, 60 graden, dunne schacht, spiraalhoek 50 graden, voor blinde gaten, aansnijding 2-2,5 gangen
-
Norm: DIN 376
-
Oppervlak: Hardlube
-
Familie: HP2 UNI
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E PM
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: C
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): 6HX
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor blinde gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 23.369.1400 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 233691400 |
| EAN artikel | 8716563616818 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | HP2 UNI HSS-E PM machinetap DIN 376 metrisch hardlube |
| Type | 23.369 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M14 |
| Spoed (P) | 2 mm |
| Totaallengte (l1) | 110 mm |
| Spiraallengte (l2) | 30 mm |
| Schacht diameter (d2) | 11 mm |
| Vierkant (sw) | 9 mm |
| Voorboor-diameter | 12 mm |