Phantom 23.320 UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch TiN voor blinde gaten M2‚5 23.320.0250
Artikelnummer: A40512945
- UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch TiN
- Phantom
- Type 23.320
- 23.320.0250
- 8716563750734
Vanaf 1
€ 31,06 per stuk
5,48 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Product video
Beschrijving
-
UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch TiN
-
Merk Phantom
-
Type 23.320
-
23.320.0250
-
8716563750734
-
DIN 371, 60 graden, verdikte schacht, spiraalhoek 40 graden, voor blinde gaten, aansnijding 2,5 gangen, snijlengte 10 gangen teruglopend naar de 5e gang
-
Norm: DIN 371
-
Uitvoering: C
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E
-
Oppervlak: TiN
-
Familie: Uni
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Snijrichting: Rechts
-
Koelkanaal: Nee
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor blinde gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 23.320.0250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 233200250 |
| EAN artikel | 8716563750734 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch TiN |
| Type | 23.320 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M2,5 |
| Spoed (P) | 0,45 mm |
| Totaallengte (l1) | 50 mm |
| Spiraallengte (l2) | 9 mm |
| Schacht diameter (d2) | 2,8 mm |
| Vierkant (sw) | 2,1 mm |
| Voorboor-diameter | 2 mm |