Phantom 23.301B UNI HSS-E machinetap DIN 376 metrisch voor blinde gaten M12 blisterverpakking 23.301.1200B
Artikelnummer: A40512906
- UNI HSS-E machinetap DIN 376 metrisch in blisterverpakking
- Phantom
- Type 23.301B
- 23.301.1200B
- 8716563635932
Neem contact met ons op voor de actuele prijs.
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
UNI HSS-E machinetap DIN 376 metrisch in blisterverpakking
-
Merk Phantom
-
Type 23.301B
-
23.301.1200B
-
8716563635932
-
DIN 376, 60 graden, dunne schacht, spiraalhoek 40 graden, voor blinde gaten, aansnijding 2,5 gangen, snijlengte 10 gangen teruglopend naar de 5e gang
-
Norm: DIN 376
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Familie: Uni
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: C
-
Totaallengte (l1): 110
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor blinde gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 23.301.1200B |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 233011200B |
| EAN artikel | 8716563635932 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | UNI HSS-E machinetap DIN 376 metrisch in blisterverpakking |
| Type | 23.301B |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M12 |
| Spoed (P) | 1,75 mm |
| Spiraallengte (l2) | 28 mm |
| Schacht diameter (d2) | 9 mm |
| Vierkant (sw) | 7 mm |
| Voorboor-diameter | 10,2 mm |