Phantom 22.705 HSS machinetap ISO 529 metrisch aluminium voor doorlopende gaten M2 22.705.0200
Artikelnummer: A40513758
- HSS machinetap ISO 529 metrisch aluminium
- Phantom
- Type 22.705
- 22.705.0200
- 8716563263630
Vanaf 1
€ 23,85 per stuk
4,21 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HSS machinetap ISO 529 metrisch aluminium
-
Merk Phantom
-
Type 22.705
-
22.705.0200
-
8716563263630
-
ISO 529, 60 graden, onderbroken draad, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 5 gangen
-
Norm: ISO 529
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 22.705.0200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 227050200 |
| EAN artikel | 8716563263630 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | HSS machinetap ISO 529 metrisch aluminium |
| Type | 22.705 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M2 |
| Spoed (P) | 0,4 mm |
| Totaallengte (l1) | 41 mm |
| Schacht diameter (d2) | 2,5 mm |
| Vierkant (sw) | 2 mm |
| Voorboor-diameter | 1,6 mm |