Phantom 22.500 HSS-E PM machinetap DIN 371 metrisch 1400 N/mm2 stoomontlaten voor doorlopende gaten M8 22.500.0800
Artikelnummer: A40513668
- HSS-E PM machinetap DIN 371 metrisch 1400 N/mm2 stoomontlaten
- Phantom
- Type 22.500
- 22.500.0800
- 8716563339823
Vanaf 1
€ 32,60 per stuk
5,75 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HSS-E PM machinetap DIN 371 metrisch 1400 N/mm2 stoomontlaten
-
Merk Phantom
-
Type 22.500
-
22.500.0800
-
8716563339823
-
DIN 371, 60 graden, verdikte schacht, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 4-5 gangen
-
Norm: DIN 371
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E PM
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Oppervlak: Stoomontlaten
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 22.500.0800 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 225000800 |
| EAN artikel | 8716563339823 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | HSS-E PM machinetap DIN 371 metrisch 1400 N/mm2 stoomontlaten |
| Type | 22.500 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M8 |
| Spoed (P) | 1,25 mm |
| Totaallengte (l1) | 90 mm |
| Spiraallengte (l2) | 22 mm |
| Schacht diameter (d2) | 8 mm |
| Vierkant (sw) | 6,2 mm |
| Voorboor-diameter | 6,8 mm |