Phantom 22.351 UNI HSS-E machinetap metrisch lang voor doorlopende gaten M20 22.351.2000
Artikelnummer: A40513662
- UNI HSS-E machinetap metrisch lang
- Phantom
- Type 22.351
- 22.351.2000
- 8716563339700
Vanaf 1
€ 174,53 per stuk
43,63 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Product video
Beschrijving
-
UNI HSS-E machinetap metrisch lang
-
Merk Phantom
-
Type 22.351
-
22.351.2000
-
8716563339700
-
60 graden, dunne schacht, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 4-5 gangen
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Familie: Uni
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 22.351.2000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 223512000 |
| EAN artikel | 8716563339700 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | UNI HSS-E machinetap metrisch lang |
| Type | 22.351 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M20 |
| Spoed (P) | 2,5 mm |
| Totaallengte (l1) | 280 mm |
| Spiraallengte (l2) | 32 mm |
| Schacht diameter (d2) | 16 mm |
| Vierkant (sw) | 12 mm |
| Voorboor-diameter | 17,5 mm |