Phantom 22.351 UNI HSS-E machinetap metrisch lang voor doorlopende gaten M12 22.351.1200
Artikelnummer: A40513660
- UNI HSS-E machinetap metrisch lang
- Phantom
- Type 22.351
- 22.351.1200
- 8716563339687
Vanaf 1
€ 86,70 per stuk
18,39 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Product video
Beschrijving
-
UNI HSS-E machinetap metrisch lang
-
Merk Phantom
-
Type 22.351
-
22.351.1200
-
8716563339687
-
60 graden, dunne schacht, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 4-5 gangen
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Familie: Uni
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 22.351.1200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 223511200 |
| EAN artikel | 8716563339687 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | UNI HSS-E machinetap metrisch lang |
| Type | 22.351 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M12 |
| Spoed (P) | 1,75 mm |
| Totaallengte (l1) | 220 mm |
| Spiraallengte (l2) | 24 mm |
| Schacht diameter (d2) | 9 mm |
| Vierkant (sw) | 7 mm |
| Voorboor-diameter | 10,2 mm |