Phantom 22.253 HSS-E PM Synchro machinetap DIN 376 metrisch TiCN voor doorlopende gaten M20 22.253.2000
Artikelnummer: A40513643
- HSS-E PM Synchro machinetap DIN 376 metrisch TiCN
- Phantom
- Type 22.253
- 22.253.2000
- 8716563672692
Vanaf 1
€ 181,89 per stuk
45,47 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HSS-E PM Synchro machinetap DIN 376 metrisch TiCN
-
Merk Phantom
-
Type 22.253
-
22.253.2000
-
8716563672692
-
DIN 376
-
Norm: DIN 376
-
Oppervlak: TiCN
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E PM
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): 6HX
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 22.253.2000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 222532000 |
| EAN artikel | 8716563672692 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | HSS-E PM Synchro machinetap DIN 376 metrisch TiCN |
| Type | 22.253 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M20 |
| Spoed (P) | 2,5 mm |
| Totaallengte (l1) | 140 mm |
| Spiraallengte (l2) | 34 mm |
| Schacht diameter (d2) | 16 mm |
| Vierkant (sw) | 12 mm |
| Voorboor-diameter | 17,5 mm |