Phantom 22.211 UNI HSS-E machinetap DIN 376 metrisch overmaats voor doorlopende gaten M16‚1 22.211.1610
Artikelnummer: A40513538
- UNI HSS-E machinetap DIN 376 metrisch overmaats
- Phantom
- Type 22.211
- 22.211.1610
- 8716563728542
Vanaf 1
€ 73,12 per stuk
15,51 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Product video
Beschrijving
-
UNI HSS-E machinetap DIN 376 metrisch overmaats
-
Merk Phantom
-
Type 22.211
-
22.211.1610
-
8716563728542
-
DIN 376, 60 graden, dunne schacht, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 4-5 gangen
-
Norm: DIN 376
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Familie: Uni
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Totaallengte (l1): 110
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 22.211.1610 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 222111610 |
| EAN artikel | 8716563728542 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | UNI HSS-E machinetap DIN 376 metrisch overmaats |
| Type | 22.211 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M16+0,1 |
| Spoed (P) | 2 mm |
| Spiraallengte (l2) | 32 mm |
| Schacht diameter (d2) | 12 mm |
| Vierkant (sw) | 9 mm |
| Voorboor-diameter | 14 mm |