Phantom 22.205 HSS machinetap ISO 529 metrisch voor doorlopende gaten M2‚5 22.205.0250
Artikelnummer: A40513490
- HSS machinetap ISO 529 metrisch
- Phantom
- Type 22.205
- 22.205.0250
- 8716563263173
Vanaf 1
€ 19,39 per stuk
3,42 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HSS machinetap ISO 529 metrisch
-
Merk Phantom
-
Type 22.205
-
22.205.0250
-
8716563263173
-
ISO 529, 60 graden, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 5 gangen
-
Norm: ISO 529
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 22.205.0250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 222050250 |
| EAN artikel | 8716563263173 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | HSS machinetap ISO 529 metrisch |
| Type | 22.205 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M2,5 |
| Spoed (P) | 0,45 mm |
| Totaallengte (l1) | 44 mm |
| Schacht diameter (d2) | 2,8 mm |
| Vierkant (sw) | 2,24 mm |
| Voorboor-diameter | 2,05 mm |