Phantom 22.200 UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch voor doorlopende gaten M1‚4 22.200.0140
Artikelnummer: A40513415
- UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch
- Phantom
- Type 22.200
- 22.200.0140
- 8716563566540
Vanaf 1
€ 33,94 per stuk
5,99 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Product video
Beschrijving
-
UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch
-
Merk Phantom
-
Type 22.200
-
22.200.0140
-
8716563566540
-
DIN 371, 60 graden, verdikte schacht, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 4-5 gangen
-
Norm: DIN 371
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Familie: Uni
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 22.200.0140 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 222000140 |
| EAN artikel | 8716563566540 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | UNI HSS-E machinetap DIN 371 metrisch |
| Type | 22.200 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M1,4 |
| Spoed (P) | 0,3 mm |
| Totaallengte (l1) | 40 mm |
| Spiraallengte (l2) | 7 mm |
| Schacht diameter (d2) | 2,5 mm |
| Vierkant (sw) | 2,1 mm |
| Voorboor-diameter | 1,1 mm |