Phantom 21.250 HSS handtap DIN 2181 metrisch fijn set 2 stuks MF24x1‚5 mm 21.250.2415
Artikelnummer: A40514545
- HSS handtappen DIN 2181 metrisch fijn set 2 stuks
- Phantom
- Type 21.250
- 21.250.2415
- 8716563776178
Vanaf 1
€ 167,37 per stuk
41,84 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HSS handtappen DIN 2181 metrisch fijn set 2 stuks
-
Merk Phantom
-
Type 21.250
-
21.250.2415
-
8716563776178
-
DIN 2181, 60 graden
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Norm: DIN 2181
-
Gereedschapsmateriaal: HSS
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Snijrichting: Rechts
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 21.250.2415 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 212502415 |
| EAN artikel | 8716563776178 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Handtappen |
| Productgroep | Handtappen |
| Productsoort | HSS handtappen DIN 2181 metrisch fijn set 2 stuks |
| Type | 21.250 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | MF24 |
| Spoed (P) | 1,5 mm |
| Totaallengte (l1) | 90 mm |
| Spiraallengte (l2) | 22 mm |
| Schacht diameter (d2) | 18 mm |
| Vierkant (sw) | 14,5 mm |
| Voorboor-diameter | 22,5 mm |