Phantom 21.145 HSS handtap DIN 352 metrisch set 3 stuks M2‚6 21.145.0260
Artikelnummer: A40527321
- HSS handtappen DIN 352 metrisch set 3 stuks
- Phantom
- Type 21.145
- 21.145.0260
- 8716563774976
Vanaf 1
€ 35,95 per stuk
6,34 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HSS handtappen DIN 352 metrisch set 3 stuks
-
Merk Phantom
-
Type 21.145
-
21.145.0260
-
8716563774976
-
DIN 352, 60 graden, korte uitvoering
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Norm: DIN 352
-
Gereedschapsmateriaal: HSS
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Snijrichting: Rechts
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 21.145.0260 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 211450260 |
| EAN artikel | 8716563774976 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Handtappen |
| Productgroep | Handtappen |
| Productsoort | HSS handtappen DIN 352 metrisch set 3 stuks |
| Type | 21.145 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M2,6 |
| Spoed (P) | 0,45 mm |
| Totaallengte (l1) | 40 mm |
| Spiraallengte (l2) | 9 mm |
| Schacht diameter (d2) | 2,8 mm |
| Vierkant (sw) | 2,1 mm |
| Voorboor-diameter | 2,15 mm |