Outillage Progress Polair MC 100804B magneetsnapper Super Polair type 5233 opschroevend 8 kg zamac verbronst 0414.800.8004
Artikelnummer: A30202304
- Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Super Polair
- Outillage Progress
- Type MC 100804B
- 0414.800.8004
- 8714140144693
Vanaf 10
€ 29,90 per stuk
11,34 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 43,30 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Super Polair
-
Merk Outillage Progress
-
Type MC 100804B
-
0414.800.8004
-
8714140144693
-
Uitvoering: Super Polair
-
Materiaal: zamac
-
Materiaal tegenplaat: staal
-
Bevestiging: opschroevend
-
Magnetschnäpper Super Polair Typ 5233 zum aufschrauben Kraft 8 kg Zamak bronziert
-
Loqueteau magnétique Super Polair type 5233 8 kg zamac vieux bronze
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.800.8004 Y30202304 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4148008004 |
| EAN artikel | 8714140144693 |
| EAN verpakking | 8714140144679 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10035444 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Outillage Progress |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper zamac |
| Productgroep | Magneetsnappers MC10 serie opschroevend Super Polair |
| Productsoort | Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Super Polair |
| Type | MC 100804B |
| Alternatief type | MC100804B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Magneetkracht | 8 kg |
| A | 86 mm |
| B | 17,5 mm |
| C | 15 mm |
| D | 92 mm |
| E | 16 mm |
| F | 74 mm |
| G | 74 mm |
| Finish | Verbronsd |