Orit mesbout SS-TS-MFK-SL SS/TS/MFK-0000-005
Artikelnummer: A53200147
- Mesbout
- Orit
- Type SS/TS/MFK-0000-005
- SS/TS/MFK-0000-005
- 8718026801908
Vanaf 1
€ 2,80 per stuk
0,15 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Orit
Beschrijving
- Mesbout
- Merk Orit
- Type SS/TS/MFK-0000-005
- SS/TS/MFK-0000-005
- 8718026801908
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | SS/TS/MFK-0000-005 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | SSTSMFK0000005 |
| EAN artikel | 8718026801908 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N11281860 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Orit |
| EAN leverancier | 8718026800000 |
| Merk | Orit |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Machines - Machineonderdelen - Knipmachineonderdelen - Knipmachineonderdeel |
| Productgroep | Onderdelen |
| Productsoort | Mesbout |
| Type | SS/TS/MFK-0000-005 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte | 15 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 0,01 kg |