Neutraal 331 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x25 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart 500 - A50002185 - afbeelding 1
Neutraal 331 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x25 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart 500 - A50002185 - afbeelding 2
Neutraal 331 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x25 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart 500 - A50002185 - afbeelding 3
Neutraal 331 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x25 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart 500 - A50002185 - afbeelding 4

Neutraal 331 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x25 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart 500 331.35025.1428

Artikelnummer: A50002185

  • Snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop staal gehard gefosfateerd zwart NEUTRAAL
  • Neutraal
  • Type 331
  • 331.35025.1428
  • 8712543045272

Vanaf 500 € 22,66 per 500 stuks 0,04 € off -47,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop staal gehard gefosfateerd zwart NEUTRAAL

  • Merk Neutraal

  • Type 331

  • 331.35025.1428

  • 8712543045272

  • Voor de maatvoering, zie tabel

  • Verpakking: doos

  • Kopvorm: trompetkop

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal gehard gefosfateerd

  • Materiaal: staal gehard

  • Neutraal 331 snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x25 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd zwart 500 331.35025.1428 kopen?

  • Snelbouwschroef fijn gefosfateerd en meer Snelbouwschroeven en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 331.35025.1428
Alternatief artikelnummer leverancier 331350251428
EAN artikel 8712543045272
Intrastat CBS code 7318155890
Artikel ID N11335750
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk Neutraal
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Snelbouwschroeven - Snelbouwschroef fijn gefosfateerd
Productgroep Snelbouwschroeven fijne draad type S trompetkop
Productsoort Snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop staal gehard gefosfateerd zwart NEUTRAAL
Type 331
Minimum besteleenheid 500 stuks
D 3.5 mm
L 25 mm
Verpakking Doos
Kopvorm Trompetkop
Aandrijving Phillips PH 2
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal gehard gefosfateerd
Materiaal Staal gehard
Verpakt per 500 stuks
Aantal per overdoos 10000 stuks

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten1

Laatst gezien1