Neutraal 270 spanhuls 6.0x40 mm staal gehard verzinkt - A50002122 - afbeelding 1
Neutraal 270 spanhuls 6.0x40 mm staal gehard verzinkt - A50002122 - afbeelding 2
Neutraal 270 spanhuls 6.0x40 mm staal gehard verzinkt - A50002122 - afbeelding 3

Neutraal 270 spanhuls 6.0x40 mm staal gehard verzinkt 270.60040.1022

Artikelnummer: A50002122

  • Spanhuls staal gehard verzinkt DTL
  • Neutraal
  • Type 270
  • 270.60040.1022
  • 8712543629106

Vanaf 200 € 20,22 per 200 stuks 0,08 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Spanhuls staal gehard verzinkt DTL

  • Merk Neutraal

  • Type 270

  • 270.60040.1022

  • 8712543629106

  • Onze spanhulzen maken een snelle montage mogelijk, middels doorsteekmontage

  • De spanhulzen worden met een hamer in een boorgat geslagen waarbij het boorgat iets smaller moet zijn dan de diameter van de spanhuls

  • Spanhulzen zijn een universeel bevestigingsmiddel in de bouw

  • Ze worden veel gebruikt om bijvoorbeeld klampen, rachels en regelwerk op beton te bevestigen

  • Spanhulzen worden ook wel expresnagels genoemd

  • Deze spanhulzen zijn van absolute topkwaliteit en worden door de professional geprezen om hun sterkte

  • De spanhulzen zijn gehard en hebben daarom de juiste hardheid die zo belangrijk is om langdurig en vast te bevestigen

  • Spanhulzen zijn verkrijgbaar in vele afmetingen, zodat voor elke klus de juiste spanhuls gebruikt kan worden

  • Toepassing: Bevestigen van klampen, rachels en regelwerk op beton

  • Voor binnen- en buitengebruik

  • Gehard

  • Verzinkt

  • Snelle montage

  • Voor montage van latten, klampen, rachels en regelwerk op beton

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal gehard verzinkt

  • Neutraal 270 spanhuls 6.0x40 mm staal gehard verzinkt 270.60040.1022 kopen?

  • Spanhuls verzinkt en meer Spanhulzen en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 270.60040.1022
Alternatief artikelnummer leverancier 270600401022
EAN artikel 8712543629106
Intrastat CBS code 7317008000
Artikel ID N11264276
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk Neutraal
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Spanhulzen - Spanhuls verzinkt
Productgroep Spanhulzen
Productsoort Spanhuls staal gehard verzinkt DTL
Type 270
Minimum besteleenheid 200 stuks
D 6.0 mm
L 40 mm
Verpakking Doos
Verpakt per 200 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal gehard verzinkt
Aantal per overdoos 2000 stuks

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien2