Nedco ventilatie RVS schuifrooster 200x200 mm met draaiknop 63700211V
Artikelnummer: A24001978
- Schuifrooster RVS
- Nedco
- Type 63700211V
- 63700211V
- 8713512074927
Vanaf 1
€ 27,21 per stuk
4,80 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo Nedco ventilatie, witgoed en display
Beschrijving
-
Schuifrooster RVS
-
Merk Nedco
-
Type 63700211V
-
63700211V
-
8713512074927
-
Schuifrooster
-
Met draaiknop
-
Materiaal: RVS
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 63700211V |
| EAN artikel | 8713512074927 |
| Intrastat CBS code | 7326909890 |
| Artikel ID | N11147564 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Nedco |
| EAN leverancier | 8713512000001 |
| Merk | Nedco |
| Productclassificatie | Bouwproducten - Ventilatie - Schuifroosters - Schuifrooster RVS |
| Productgroep | Schuifroosters |
| Productsoort | Schuifrooster RVS |
| Type | 63700211V |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Afmeting | 200x200 mm |
| Verpakkingseenheid | Verpakt |